whatsapp
Giriş Yap

Haber Detayı

Kiralık Forklift Tuzla
2021-03-29 11:37:00

Kiralık Forklift Tuzla

Uzman Forklift, kiralık forklift Tuzla ilçesinde sizlere en iyi hizmetleri verebilmek adına tüm gücüyle çalışmaktadır.

02163942750

Çeşitli ağırlıktaki yükleri kaldıran, bu yükleri kısa mesafeler içerisindeki farklı noktalara taşıyan, istifleyen, çeşitli araçlara yükleyen ya da araçlardan indirilmesini sağlayan ve buna benzer işlemlerde kullanılan bir iş makinesi olan forklift, fabrikalar, depolar gibi alanlarda son derece kullanışlı ve gerekli bir araçtır. Sağladıkları büyük fayda verimle son derece işlevsel makinalardır. Bu nedenle çok tercih edilmekte ve kullanılmaktadır. İşlemlerinde forklifte ihtiyaç duyan firmalar bu araçları satın almakta ya da çeşitli firmalar üzerinden kiralamaktadırlar. Firmamızda forklift kiralama noktasında kaliteli ve güvenilir hizmetler sunmaktadır.

Farklı İhtiyaçlar İçin Farklı Forklift Seçenekleri

İşletmeler farklı miktardaki ağırlıklar için farklı türdeki forkliftlere gereksinim duymaktadırlar. Uzman Forklift, ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü ağırlığa ve koşula özel, kaliteli ve güvenli forkliftleri ile kiralık forklift Tuzla alanında sizlerledir. Sağlam, dayanıklı ve uzun ömürlü forkliftlerle sizlere forklift kiralama hizmetleri sunmaktadır. Bu kapsamda sizlere sunulan forklift seçeneklerini şu şekilde sıralamak mümkündür:

Kullanılan güç kaynağına göre forkliftler:

 • Dizel
 • LPG
 • Elektrikli
 • Akülü

Hareket sistemlerine göre forkliftler:

 • Elektrik motorlu
 • Hidrostatik
 • Tork konvertörlü
 • Debriyajlı

Kullanım alanlarına göre Forkliftler:

 • Üç tekerlekli
 • Dengeli
 • Dık İstifleme

Her türlü ihtiyacınıza cevap verebilecek farklı türde ve çeşitte ki forklift çeşitlerimizle sizlere uygun forkliftin kiralanması noktasında firmamız hizmetinizdedir. Firmamız ayrıca kiralama işlemleri sonrasında bakım, onarım, teknik destek gibi konularda da sizleri yalnız bırakmamaktadır.

TCM marka forkliftlerin yetkili bayisi olan Uzman Forklift TAILIFT, CTPOWER, XILIN Marka forkliftlere erişim kolaylığına sahip olduğu için kiralama bedellerini daha uygun fiyatlarla belirleyebilmektedir.

Uzman Forklift, kiralık forklift Tuzla alanında ihtiyaçlarınızı tek bir elden karşılayabilecek potansiyele sahip olduğu için işlemlerin tek bir elden ve hızlı bir şekilde gerçekleşmesine olanak sağlamaktadır. Kiralık forklift ihtiyacı olan firmanın her türlü işlemi kolayca, hızlıca ve en doğru şekilde gerçekleştirmesini mümkün kılmaktadır.

İstediğiniz Süre Çerçevesinde Forklift Kiralayabilirsiniz

Kiralık forklift Tuzla alanında sizlerle birlikte olan Uzman Forklift, ihtiyacınıza yönelik olarak her türlü forklifti sizlere temin ettiği gibi süre konusunda da müşteri ihtiyaçlarına odaklı çalışmalar vermektedir. Bu kapsamda uzun ya da kısa vadeli kiralama hizmetleri ile sizlerdedir. Kısa süreli forklift kiralama noktasında;

Uzun süreli forklift kiralama noktasında ise;

 • Yıllık forklift kiralama,
 • Bir yıldan uzun süreli forklift kiralama,
 • Beş yıldan fazla süreli forklift kiralama gibi farklı zaman aralığı seçenekleriyle sizlerledir.

Seçilen zaman aralıklarında istenilen süreye göre kiralama noktasında farklı koşullar söz konusu olabilmektedir. Örneğin kısa süreli forklift kiralama noktasında daha esnek davranılmakta ancak özellikle bir yılın üzerinde forklift kiralama talebinde bulunulduğunda ilgili kriterler daha özenle incelenmektedir. Uzun dönem forklift kiralama durumunda kiralık forklift talep eden firmanın çalışma koşullarına uygun forklift markasıyla buluşturulması gibi incelikli konular firmamız tarafından özenle takip edilmektedir.

Kaliteli ve Özverili Hizmet

Forklift kiralama, maliyetlerden tasarruf etme ve daha verimli çalışma noktasında son derece sık başvurulan bir çözümdür. Çoğu firma için forklift kiralamak forklift satın almaktan daha karlı bir işlemdir. Kiralık forklift Tuzla alanında hizmet veren Uzman Forklift de bu noktada sizlerin en kaliteli hizmeti alması için var gücüyle çalışmaktadır. Sizlerin ihtiyacına ve amacına uygun forklift türünü ve markasını seçmeniz noktasında da yardımcı olan firmamız, kiralama işlemleri sonrası hizmetlerle de sizlerledir.

 

https://www.facebook.com/uzmanforkliftci

https://twitter.com/UzmanForklift

https://www.instagram.com/uzmanforklift/