whatsapp
Giriş Yap

Haber Detayı

Kiralık Forklift Ümraniye
2021-04-04 21:02:07

Kiralık Forklift hizmetimiz Ümraniye ilçesinde başta olmak üzere tüm İstanbul'da devam etmektedir.

Forkliftler çok geniş bir kullanım alanına sahiptir. Çalışma alanlarında enerjiden, zamandan, emekten tasarruf yapmak, iş süreçlerini hızlandırmak forkliftler sayesinde mümkün olmaktadır.

Kurumlar için forklift söz konusu olduğunda satın almak akla gelse de ekseriyetle başvurulan yöntem, kiralama olmaktadır. Firmamız kiralık forklift Ümraniye alanında uzun yıllardan bu yana profesyonel hizmet vermekte, pek çok farklı markayı bünyesinde bulundurduğu gibi TCM, TAILİFT, CTPOWER, XILIN markalarının yetkili bayii olarak bakım, onarım, servis, yedek parça gibi hizmetleri de yerine getirmektedir. Bu sayede her türlü forklift ihtiyacı tarafımızca karşılanmaktadır. Ümraniye genelinde gerek tekli gerekse çoklu kiralamalarınıza en uygun çözümleri tarafımızda bulabilir, uzun soluklu iş birliğine imza atabilirsiniz.

Kiralık Forklift Kullanım Alanları

Forkliftler en temelde birer iş makinalarıdır. Fakat çoğu zaman bu makinaların ne işe yaradığı konusunda tam bilgi sahibi olunamamakta, bu yüzden de gerekli kiralama talepleri oluşturulamamaktadır. Her şeyden önce forkliftin çatallı istifleme manasına geldiğini hatırlatmakta fayda var.

İş hayatında zaman ve enerji çok önemlidir. Forkliftler de insanların taşıyamayacağı yükleri taşımak amacıyla geliştirilmiştir. Yüklerin kaldırılması, taşınması ve istiflenmesi forkliftler sayesinde olabilmektedir. Özellikle depolar gibi yerlerde forkliftler sayesinde daha yükseklere ulaşılabilmekte, malzemeler, eşyalar daha yükseklere istiflenebilmektedir. Bu sayede alandan tasarruf yapılmakta, daha az alana daha fazla eşyanın yerleştirilmesi mümkün olmaktadır.

Forkliftler taşıma kapasitelerine göre farklılık gösterir. Bu kapsamda 0.50 ila 40 ton arasında kapasiteye sahip olan modeller vardır. İlk kez 1800’lü yıllarda kullanılmaya başlayan bu makinalar özellikle 1950’li yıllardan sonra büyük gelişme kaydetmiş, manevra kabiliyetleri artmış, kiralık forklift Ümraniye, Şerifali genelinde de uzun yıllardan bu yana çok farklı sektörlerde kullanılır olmuştur.

Teknoloji alanındaki gelişmeler en hızlı biçimde forkliftlerde hayat bulmuş gerek farklı yakıt çeşitleri gerekse dayanıklılık, güç ve ergonomiklikleri ile daha farklı alanlarda kullanılabilir olmuştur. Bu da kiralık forklift alanında daha fazla işletme tarafından tercih edilebilmesini sağlamıştır.

Ümraniye Forklift Kiralama Koşulları

Kiralık forklift Ümraniye hizmetlerimiz çok yönlü olarak devam etmektedir. Buna göre kiralama koşullarımız şu şekildedir:

  • Kısa süreli forklift kiralama,
  • Uzun süreli forklift kiralama.

Kısa süreli Ümraniye forklift kiralama hizmetlerimiz bir günlükten başlayıp bir yıla kadar uzanabilmektedir.

Günlük kiralık forklift Ümraniye genelinde çoğunlukla işe özel, geçici çözümler için yapılmaktadır. Firmanız bünyesindeki insan gücüyle kaldıramayacağınız tonajlardaki makine, teçhizat ya da yük yükleme, boşaltma gibi operasyonlarınız için günlük çözümlerimizden yararlanabilirsiniz. İhtiyacınıza en uygun forklifti kullanacağınız alana göre seçebilir, bu kapsamda ekiplerimizden destek alabilirsiniz.

Haftlık kiralık forklift hizmetlerimizde haftalık olarak tarafınıza kiralama yapılır. İşleriniz yığılmış olabilir ya da bir hafta süreyle geçici bir işiniz olabilir. Bu durumda haftalık talep oluşturarak size uygun makinalarımızdan birisini seçebilirsiniz. Önceden ya da anlık talep oluşturabilirsiniz.

Aylık kiralık forklift hizmetimiz kapsamında talepleriniz aylık sözleşmeler ile karşılanır. Bir ay boyunca forklift tarafınıza kiralanır ve ihtiyacınızın devam etmesi halinde kiralama süresi yine uzatılabilir.

Uzun süreli forkligt kiralama hizmetlerimiz Ümraniye genelinde 12 aydan 60 aya kadar ve daha fazlasını kapsayabilir. Satın alma yoluna değil de kiralama yoluna gitmeniz halinde uzun süreli kiralamalarınız da rahatlıkla firmamızca karşılanabilir.

Ümraniye Kiralık Forklift Fiyatları

Kiralık forklift Ümraniye alanında en çok merak edilenlerden birisi kiralama fiyatları olmaktadır. Kiralama fiyatları makinanın markasına, çalışma sistemine, kapasitesine, kiralama süresine, dizel/LPG gibi yakıt türlerine göre değişmektedir. Firmamız her zaman en kaliteli hizmeti en uygun fiyatla buluşturmaktadır.