whatsapp
Giriş Yap

FORKLİFT ÖZEL SERVİS

FORKLİFT ÖZEL SERVİS

Forklift Özel Servis Tabiri Ne Anlama Gelir, Ne Demektir?

Forklift özel servis tabirini, ilgili forklift markasına ait Forklift Distribitör tarafından yetkili servislik, bayilik veya özel imtiyazlı bakım anlaşması verilmeyen forklift tamir bakım firmalarını tanımlamaktadır. İşin doğası gereği Ana Servisi olduğumuz TCM marka forkliftler için hizmet vermekte olduğumuz firmalarda farklı marka forkliftler içinde tamir bakım servis taleplerine yanıt vermekteyiz.

Ayrıca yıllara dayalı forklift servis tecrübemizden kaynaklanan iş pörtfeyi sayaesinde devam edegelen forklitlere de servis hizmeti vermekteyiz. 1 Sınıf forkliftler katagorisinde yer alan bazı forklift markaları ki bunlar:

HYSTER, YALE, KOMATSU, DAEWOO, LİNDE, STILL, JUNHEINRICH, CLARK, DAEWOO, DOOSAN, CAT gibi markalara ait hem stok yönünden hem de servis bakım hizmetleri yönünden daima donanımlı ve yeterli ekibe sahip bulunmaktayız.

Uzak doğu menşeili forkliftler için yani piyasa tabiriyle "ÇİN MALI FORKLİFTLER" genelde aynı yedek parçalar üzerine farklı şaseler giydirilmiş forkliftlerden ibarettir. üç aşağı beş yukarı tüm yedek parçaları birbirinin aynıdır. Bunlar C

Özel forklift servisi olarak bizi tercih eden müşterilerimizin çoğunluğu verdiğimiz servis hizmetinin kalitesi ve herşeyden önemlisi güvenilirliğiyle ilgili tereddür yaşamadıkları için terih etmektedirler. Sadece Portif tamir bakım işlerinde değil hemen hemen tüm araç-gereç tamir işlemlerinde Servis bakım firması veya ustasının güvenilirliği hepimizin en ehemmiyet verdiği konudur. Zira Alın terinizi, Yıllarınızın emeğini emanet ettiğiniz kişilerin niyetleri oldukça önemlidir. Sadece arızalı olan parçanın değişimi ve hak edilen kadar servis hizmet bedelinin tarafınızdan talep edilmesi önemli bir husustur. Ayrıca teklfteki ürün kalitesiyle montajlanan ürün kalitesi arasında yanıltıcı bir değişim olmaması gerekir. Bu durum Merdiven altı Servis hizmetlerinde daha fazla gözlemlenmektedir. Ama Yetkii servis belges,ne sahip kişilerde de bu artniyet olabilir ve siz bu hususu tespit edemeyebilirsiniz. Tıpkı doktor hasta ikilisi gibidir. güvendiğiniz doktorun neşterine kendinizi teslim edersiniz güvenmediğiniz doktorun yazdığı en basit grip ilacını dahi sorgularsınız.

Forklift Tamir bakım servisinizin yeterliği oldukça önem arz etmektedir. "Ben Bakımları yaparım ama tamirden anlamam", "Forklift lastik değiştiririm ama fren dağıtıp toplayamam", "ben forklift tamir edebilirim ama forklift şnazımanını tamir edeme" şeklinde ifadeler sizin forklifitnizi emanet ettiğiniz kişinin yeterliliği hakkında size ipuçları vermektedir. Froklift servisinizin icra yeri atölye mi, yoksa forklifti fabrikada mı tamir edecekler? Gidip atölye oramını görmeniz gerekmektedir. ayrıca mobil servis araçlarının tam donanımlı olması servisçilik işi için olmazsa olmazdır. Mobil servis araçlarının yeterliliği kadar miktarı da önemlidir.

Örneğin aynı anda Tuzla'dan forklift servis talebi oldu, Gebze'den forklift servis talebi oldu, Maltepe'den forklift servis talebi oldu, İzmittten Forklift servis talebinde bulunan bir diğer firma var. Bu durumda tek araçlık firmalar hangisine müdahale edebilir ki. Aslında örneklemesi yapılan forklift servis talebindeki bürün firmaların işlemleri acil ve önemlidir. herkes kendi işinin öene alınmasını talep etmektedir. Uzman Forkliftte bu tür durumlarla ilgili çözümlerimiz mevcuttur. 7/24 hazır bekleyen 6 adet tam donanımlı acil forklift servisimiz bulunmaktadır