whatsapp
Giriş Yap

TCM Yetkili Bayi

TCM Yetkili Bayi

TCM Forklift Yetkili Servis ve Yedek Parça hizmeti veren Uzman Forklift ile hemen iletişime geçin ve hizmetlerimizden faydalanın.  0 (216) 3942750


Dünyanın en kaliteli ve sade makinası olan TCM forklift bir Japon harikasıdır. Ülkemize ENKA Holding güvencesiyle ve distribütörlüğüyle giriş yapmaktadır.

Güçlü Distribitörün arkasında güçlü servis olmalı tezinden yola çıkarak Uzman Forklift olarak TCM marka forkliftlerin başta Ana Bayilik olmak üzere özellikle İstanbul Anadolu yakası, İzmit ve Yalova bölgesi Yetkili servis olarak hizmet vermekteyiz.

Satın aldığınız forkliftin satış sonrası hizmet kalitesi, işinizin sağlıklı ilerlemesi açısından oldukça önem arz etmektedir. Bu bağlamda Uzman Forklift olarak çeyrek asrı aşkın servis tecrübemizle, satın almış olduğunuz TCM forkliftten memnun kalmanız için daima elimizden gelenin en iyisini yapıyoruz. Bu bağlamda servis kalitesini arttırmak için sürekli iyileştirmeler, yenilikler ve eğitimlerle daha etkin servis hizmetini sunuyoruz. Servis araç ve ekipmanlarımızı gelişen ve değişen teknolojiye parelel olarak sürekli yatırımlar yapıyoruz. Servis birimindeki en önemli yatırımın yetişmiş teknisyen olduğundan bilinçle uluslar arası standartlarda servis hizmeti verecek personellerin yetişmesi için daima çaba sarf ediyoruz.

 

TCM marka forklift ve istifleme araçları kullanım amacına uygun, gereksiz elektronik cihazlardan arındırılmış, yedek parçaları her yerde ve kolayca bulunabilen, üstelik yedek parça fiyatları rakiplerine oranla çok düşüktür. Bu nedenle olduğu orjinal yedek parçaların kullanımını öneriyoruz.  TCM forkliftinize kullanacağınız orjinal yedek parçalar ekipmanınızı daha uzun yıllar verimli vfe güvenli kullanmanızı sağlayacaktır. Aslında bir nevi orjinal yedek parça kullanırken kendi bütçenizden de uzun vadede ciddi tasarruflar etmiş oluyorsunuz. Genelde ülkemizde tüm ithal ürünlerin yedek parçaları piyasa yedeklerinin çok üstü satış rakamlarıyala satıldığı kanısı hakimdir. TCM forkliftlerin orjinal yedek parçalarını tedarik için bizimle irtibat kurmamış kişiler haklı olabilir. Çünkü TCM marka forklift ve istif makinalarının yedek parçalarının bir çoğu piyasadaki muadil diye tabir edilen, üretim kalitesi tam belli olmayan ürünlerden daha ekonomik olabilmektedir. Ülkemiz koşulları için böylesine biçilmiş kaftan olan bir forklifte satış sonrası teknik servis hizmeti vermekten gurur duyuyoruz. 

 

 

İşinizle ilgili, istifleme süreçlerini yürütmek, ağır yükleri kaldırmak, iç malzeme iletişimini sağlamak, tüm ürünlerinizi istiflemek ve bunların nakliyesini yapmak üzere TCM forkliftinize bağlı olduğunuzu biliyoruz ve bu bilinçle TCM forkliftinizin en üstün performansla çalışmasını ön planda tutuyoruz ve olası arızalarda makinanızı tekrar işine döndürmek için mümkün olduğunca çabuk onarımlar yapıyoruz. TCM marka bir forklifte sahipseniz ayları bulan yedek parça tedariği veya arıza tanı-teşhis durumlarıyla karşı karşıya kalmazssınız. Hemen hemen tüm orjinal yedek parçalar distribitör firmanın stoklarında mevcuttur. Enerjinizi sarf etmeniz gereken asıl iş faaliyetiniz dışında birde forkliftin tedarik edilemeyen veya teşhis edilemeyen arızalarına vakit ayırmak, bu durumun sonucu olarak muadil ekipman kiralama süreçleri vs. size ciddi külfet olacaktır.

Forklift tamir bakım servis personelimizi, 30 yılı aşkın tecrübeye sahip ekip liderimizin eğitmenliğinde, teknisyen ve mühendislerimizin gözetiminde yetiştirerek TCM marka forkliftinizi UZMAN ellere teslim ediyoruz. Kendi alanında uzmanlaşan servis tekniyenlerimiz, forkliftinize en ideal bakım programlarını uygulayarak forkliftinizi olası bir çok arızadan korumaktadır. TCM forkliftlerinizin işletmeniz açısından değerli bir yatırım olduğunu bilerek daha az işletim maliyetiyle daha uzun ömürlü olması için elimizden gelenin en iyisini yapmaktayız.

 

 

TCM Forklift Tamir Bakım Ve Servisinde;

 TCM marka forkliftleriniz için Servis ve Bakım ekibimiz aşağıdaki işlemleri yapacaktır.

 • Tam donanımlı mobil servis aracımızla veya Tamir-Bakım Servisimizde müdahale,
 • Forkliftleriniz için planlı ve koruyucu bakım
 • Ağır Bakımlar - Tam kapsayıcı Bakımlar ( Forklift şanzıman ve Hidrolik Bakımları)
 • Kaynak işlemleri
 • Motor revizyonu
 • Parça tamirleri
 • Asansör ve piston tamirleri
 • Çatal tamir ve uygunluk tespiti
 • Hidrolik pompa, hortum onarımı, değiştrilmesi ve yeniden imalatı
 • Kontrol valfleri tamiri, değişimi ve yeniden imalatı
 • Elektrik tesisatı onarımı ve yeniden tesisat çekimi
 • Havalı ve Dolgu forklift lastiği değişimleri

 

TCM Forkliftler için bizimle yıllık bakım anlaşması yapabilirsiniz. Bu sayede bakımlarınızı tam zamanında yapılmasını sağlayarak olası arızaların önüne geçebilirisiniz. Yıllık bazda yapılan anlaşma sayesinde yıllık bütçe planlamanızı daha isabetli yapabilir, değişen piyasa koşullarından etkilenmemiş olursunuz. Forkliftinize kullanılacak parçaları önceden tespit etmiş olarak devamlı güvenilir parça kullanımını garanti altına alımış olursunuz. Yılda bir defa yapacağınız yıllık forklift bakım anlaşması ile satınalama birimizinizi yıl içerisinde asıl işinin dışındaki işlerle meşgul olmasının önüne geçmiş olursunuz. Sizde forkliftinize Yıllık bakım sözleşmesi yapmak için lütfen bizimle irtibat kurunuz.

 

TCM forkliftler ve diğer tüm markalardaki forkliftlerde tamir bakım ve yedek parça servisiniz olmayı dört gözle bekliyoruz. Sizde hizmet kalitesine güvenilir bir firmadan destek almak istiyorsanız lütfen bizimle sabit hatlarımızdan (0216 394 27 50) veya E-Posta kanalıyla (servis@uzmanforklift.com.tr) irtibat kurarak teklif alınız.