whatsapp
Giriş Yap

Yedek Parça

Yedek Parça

Forklift yedek parça fiyatları, çıkma parçaları cazip olmakla birlikte; İkitelli, Ankara, İzmir, Adana, Konya, Bursa, Ostim gibi Türkiye'nin her şehrine bu konuda hizmet vermekteyiz.

Firmanızda çalışan forkliftleriniz zaman zaman sarf giderli yedek parçalara veya arıza nedeniyle değişmesi gereken yedek parçalara ihtiyaç duyumaktadırlar. Bazı sarf giderli forklift yedek parçalarınının tespiti için Uzman Servis teknisyeni bulundurmanıza gerek yok.

Forklift Yedek Parçaları arasında yer alan Forklift Lastiği, Forklift Çatalı, Tepe Lambası (çakar lamba), Blue spot (mavi uyarı ışığı), Yangın Tüpü, Far, sinyal, Stop, Geri ikaz, operatör koltuğu gibi Forklift ve iş güvenliği yedek parçalarının satınalanmasını direk yapabilirsiniz, özellikle teknis servis için destek aldığınız firmanın koordinasyonuna gerek yoktur.

Ancak Forklift periyodik bakım ve Arıza nedeniyle değişmesi gereken yedek parçaların fiyat analizini veya satın alınmasını uzmaqn forklift tamir-bakımcı servislerine bırakmanızı tavsiye ederiz. Bu katagoriye giren en basit yedek parçalar olan periyodik bakım yedek parçalarını dahi teknik servis destek firmanıza bırakmanızı tavsiye ederiz.

Forklift, İş makinası ve bilumum motorlu taşıtlar için genel itibariyle bakımlar benzerdir. Filtre ve yağların değişimi, hareketli mafsalların kontrolü ve yağlanması, akülü forkliftlerde akü saf suyu tamamlanması şeklinbde özetleyebiliriz. Durum bundan ibaret olmasına rağmen forkliftlerinizin periyodik bakım yedek parçlarını Bakım servisinizin tespit etmesi, veya kataloglardan karar vermesi, sizin de aynı düstur üzerine farklı firmalardan fiyat talep etmeniz rekabetçi bir çözüm olacaktır. Ancak Gerek periyodik bakım yedek parçaları gerekse forklifte dair sarf giderler harici tüm parçaların tekliflerde orjinal forklift yedek parçası mı, Muadil, yurtdışı ithal veya yurt içi üretim forklift yedek parçaları mı olduğunu teyit etttirmeniz gerekir.

FORKLİFT ÇIKMA PARÇALARI

Forklift orjinal yedek parçalarıyla çıkma yedek parçalar arasında minumum iki katı olmak üzere ciddi bir fiyat farkı bulunmaktadır. fiyat tekliflerini kıyaslarken bu durum hayati öenm taşımaktadır. bilinenin aksine orjinal yedek parçaları sadece yetkili servisler tarafından kullanılmamaktadır. hemen hemen bütün forklift markalarında özel servisler de talep doğrultusunda orjinal yedek parça kullanabilmektedir.

Forkliftlerin uzmanlık gerektiren yedek parça değişimleri sadece ve sadece işin ehilleri tarafından gerçekleştirilmelidirler. Forklift motor revizyonu ve yedek parçaları, Şanzıman revizyonu ve yedek paçraları, forklift elektyrik elektronik donaımları, fren arıza ve yedek parçaları, forklift asansör revizyonu, rulman zincir değişimi gibi profosyenellik gerektiren forklift tamir-bakım dolayısyla ihtiyaç duyulan yedek parçalardır. Forklift motorlarında ciddi hassasiyet ve uzmanlık gerektiren bu parçaların arızalı ve değişmesi gerektiğine sadece tekni,k servis uzmanı karar verebilir, zira parça kırık oplmasa dahi, forklift üretici firmanın kabul edilebilir malzeme toleransının hangi sınırlar dahilinde olduğunu işin ehli olmayan bilemez.

Bir forklift motor rektefiye işleminin hangi değelerde gerçekleşmesi gerektiğini, piston, krank, segman, burç, gezi ayı, kayış, motor bloğu, ateşleme bujileri, siboplar vs gibi parçaların çalışmadan kaynaklı yeni toleranslara göre yedek parça teminini firmanızda forklift tamir bakım ustası istihdam etmiyorsanız forklift tamirciniz bu konuda size en uygun yedek parçaları sunacaktır. tabi burda asıl konu tamir-bakım firmasının  sunmuş olduğu çözüm ne kadar rekabetçi veya ekonomik.

Ağır forklift arızaları, Şanzıman, Tork Konvertör, Motor, Dingil, asansör, elektronik arızaları vs. gibi işlemler çoğunlukla sizin talebiniz üzere forklift bakımcı ustanızın tespiti ile mümkündür. Siz sahadan gelen "forklift çalışmıyor" şeklindeki şikayti forklift servisinize ilettiğinizde gelen servis ekibi ön tespitte bulanacaktır. detay tespit ve fiyatlandırma için forklifti çoğunlukla atölyeye çekmesi gerekmektedir. Bu durumda Atölyeye çekici ile getirilmesi, forkliftin ilgili kısmının parçalanıp detay arıza tespiti yapılması, bazı durumlarda dış hizmet alınması, motor rektefiyesi, tork tamiri, pompa enjeltör tamiri gibi standart bir forkliftiçinin bünyesinde bulunmayan detay tamir işlemleri, gibi fiili olarak başlamış bir masraflar zinciri bulunmaktadır. Bu durumda size gelen fiyatları karşılaştırabileceğiniz çok fazla bir şanzınız olmamaktadır. Ancak Bir kaç farklı forklift kiralama firması ile temas halinde olunması, bazan işlerin özellikle farklı firmalara dağıtılması bu durumda size yardımcı olacaktır. size gelen fiyatın fahişliği konusunu bu şekilde tespit edbilirsiniz. tespitniz neticesinde forklift tamir firmanızdan makinayı çekme kararı alırsanız dahi size ilave bir fatura gelebilir. nedenlerini yukarıda bahsettim.

Uzman Forklift'in Forklift Yedek Parçaları yeterliliği nedir?

Uzman Forklift olarak yerli imkanlarla forklift yedek parçası üreten ender firmalardan biriyiz. üretimimiz parçaya özel ancak süreklilik arz edecek şek,lde gerçekleşmektiedir. Piyasada bulunmayan, Yurt dışından getirilmesi çok uzun sürecek, Fiyatları aşırı pahalı veya üretici artık parçanın üretimini durdurmuş olduğu durumlarda tamamen malzeme bilimi ışığında hızlı çözümler üretmekteyiz. Ürettiğimiz forklift ve iş makinaları parçalarında parçanın çalıştığı kısmın durumu, parçaya gelen yüklerin boyutu ve cinsi, gerek atmosferik etkiler gerekse ortam zararlıları gibi koşullar göz önünde bulundurularak malzemenin cinsine karar verilmektedir. Döküm işlemi yapan hem ortamın ısısının fazla olduğu, hemde makinanın hareketli kısımlarına aşırı toz geldiği çalışma ortamlarında standart makinalardaki rulman ve bileşen elemanları beklenen performansı gösterememektedir. bu durumda ortam ve çalışma koşullarına uygun ağır hizmet yedek parçaları üretilmelidir veya var olan yedek parçalardan bu amaca uygun parçalar tercih edilmelidir.

20 Yılı aşkın süredir sadece forklift üzerine ve her aşamasına hizmet verdiğimiz için kurumsal olarak forklift yedek parçaları-forklift serviis-özle çözümler konusunda duaayen bir yapıya dönüştük. her türlü çalışma koşullarındaki firmalara servis hizmeti verdiğimizden dolayı, asidik ortamda çalışan, deri sanayiine hizmet veren, dökümhanelerde çalışan, tersanelerde hem dış ortam zemin bozukluğu hemde havuzlara giren, geri dönüşüm firmalarında çalışan forkliftlere bir üretici, bir tamirci olarak müdahale ettiğimiz için hangi koşullarda hangi arızlar meydana gelir ve bu arızaların giderilmesi için ne gibi bir yedek parça gereklidir şeklinde ciddi tecrubelere sahibiz.

Forklift asansör yedek parçaları, Forklift ataçmanları imalat ve çözümleri, Forklift çatal kılıfı, Tork Konverter yedek parçaları, motor bloğu çatlak giderme, tüm hidrolik aksam elemanları, forklift orta pistonu, forklift yan pistonları, güç silindir kovan ve mili, çatal açma kapama tesisatı ve pistonu, forklift valfleri, dingil yedek parçaları, komple dingil, ön teker, aks dişli furubu, istavroz sdişlileri, cer dişlisi, aks mili ve bütün bağlantı elemanları, tilt pistonu, kabin ve korkuluk imalatı vb. forklift yedek parçaları imalatımız mevcuttur. hemen hemen her markaya ait, çoğunlukla stoktan derhal bazı durumlarda özel üretim olarak sürekli hizmet sunmaktayız.

TCM forklift, Tailift Forklift, CTPower forklift lerin orjinal yedek parçalarının hemen hgemen hepsine yakınını stoklarımızda bulundurmaktayız. Orjinal TCM hidrolik pompası, Fren grubu elemanları, Balata, Kampana, Fren Merkezi, Fren teli, Elfren Braketi, Orjinal TCM şanzıam çelik, şanzıman balata ve tüm orjinal conta, keçe takımları, orjinal TCM asansör rulmaları, side shifter yatakları, dingil parçaları, forklift jantları ve herşeyden önemlisi periyodik bakım yedek parçaları olan hava filtresi, yağ filtresi, şanzıman filtresi, hidrolik yağ filtresi gibi periyodik bakım orjinal TCM yedek parçaları stoklarımızda daima bulumaktadır. İster forklfitçi olun, ister son kullanıcı forklifte dair Orjinal yedek parça ihtiyacınızı servis müşterimiz olmasanız dahi uygun fiyatlarda tedarik edebilirsiniz.

Forklift servisliğinin haricinde forklift yedek parçaları satıcısı olmak her markaya ait yedek parçların teminini sağlamak anlamına gelmektedir. her markanın orjinal yedek parça distribitörü kendisine özgü olduğu için çoğunlukla yurt dışı farklı ürticilerden muadil parça ithalatı yapılmaktadır. 

FORKLİFT çıkma PARÇALARI, FORKLİFT çıkma Parçaları, Forklift Yedek Parça ikitelli, Forklift Parçaları, ELEKTRİKLİ Forklift Yedek Parça ve daha fazlası için bizi arayın.  0 (216) 394-2750

https://tr.pinterest.com/uzmanforklift/

https://twitter.com/UzmanForklift

https://www.facebook.com/uzmanforkliftci/