whatsapp whatsapp whatsapp whatsapp

Hakkımızda

Hakkımızda

  

Şirketimiz Kasım 2004 yılında, Uzman Forklift İstif Makinaları San. ve Tic. Ltd. Şti. ismiyle, halen faaliyetlerine devam ettiği İstanbul Tuzla Deri OSB'deki yerinde kurulmuştur. Forklift sektöründe çekirdekten yetişip, bu alanda uzmanlaşmış usta ve mühendislerin, forklifte dair tüm sorunların çözüm bulacağı, tüm birikimlerin ve tecrübelerin hayata geçirileceği bir yapı arayışı ile çıktıkları yol, onları Uzman Forklift çatışı altında buluşturmuştur. Kurulduğu günden bu yana, kurulma amacına uygun olarak, gerek forklift tamir-bakımı, gerekse forklifte dair özel istek ve revizyonların, sektörde çözümü zor olan tüm problemlerin yegâne çözüm adresi olmasıyla UZMAN isminin hakkını vermiştir.

 

image ENKA Holding’in distribütörlüğünü yaptığı TCM, TAİLİFT ve CTPOWER marka forkliftlerin yetkili servis ve ana satış bayiliğini yapan firmamız, geniş parça stoğuyla TCM forkliftlerin orjinal yedek parçalarınınında satışını yapmaktadır. "Tam Kadro Sahadayız" sloganıyla özdeşleştirdiğimiz konsept gereği, bir endüstriyel tesisin, deponun, hangarın veya fabrikanın ihtiyacı olan tüm istifleme araç gereçlerini stoklu olarak bulundurmaktayız. Japon Kalitesindeki TCM forkliftlerin müşteri özel istek dönüşümlerini, uzman teknik kadromuzla, hızlı ve kaliteli yapmaktayız.

 

Müşteri Talep, Şikayet ve geri bildirim verilerini dikkate alarak, Ülkemiz koşullarında beklentileri karşılayacak Ekonomik, Çevreci, Dayanıklı, Ergonomik, Yeni İnovasyon araştırması neticesinde İMOW Forkliftlerin bu kritere en uygun forklift olduğu kanaatine vararak Türkiye distribitörlüğünü aldık. Dizel Şasesinde Lityum İon akülü forkliftlerden 1,5 tondan 5,0 ton kapasitesine kadar Lityum ion akülü forklift satış ve kiralama için stokta bulundurmaktayız. İmow markasının depo içi ekipmanlarından akülü transpalet ve akülü istif makinalarını stoklarda bulundurmaktayız.

 

Forklift tamiri ve servisi konusunda etkin hizmet bölgemiz Marmara Bölgesinde ve özel çözüm gerektiren forklift arıza ve revizyonlarında bölge dışı hizmet vermekteyiz. Marka ayrımı yapmadan bütün forklift markalarına, hızlı, güvenilir, garantili hizmet vermekteyiz. Forklift tamir-bakım, arıza tespiti,  istifleme-depolama-elleçleme süreç ve oluşum planlaması işlemleri için daima tam donanımlı mobil servis araçlarımız müşteri sahasında müdahale için hazır bulunmaktadır. Müşteri sahasında çözülemeyen Tamir-Bakım atölyesi koşullarında müdahalesi gereken forkliftler merkez ve şube atölyelerimizde A'dan Z'ye Forklifte dair tüm işlemlerin halledileceği donanım, ekipman ve ekip bulundurulmaktadır. Müşterinin makinası "emanetimizdir" hassasiyetiyle yaklaşım temel prensibimizdir.

 

Forklifte ait ağır tamiratların çözüm noktası olarak bilinen firmamız ayrıca Dingil tamiri, motor revizyonları, asansör revizyonları ve dönüşümleri, şanzıman tamiri, Tork Konverter Tamiri gibi uzmanlık gerektiren Forklift revizyonlarında da sektörün en bilindik adreslerindendir. Tüm bunların yanında forklift yedek parça stoğu,  piyasada bulunmayan yedek parçaların imali ve ithalatı. Forklifte ait özel çözümler ve ataçman imalatı, Asansör ve dingil iamalatları da yapmaktayız. Ayrıca Forkliftlerde otomatik şanzımanın en önemli bileşeni olan Tork Konvertör tamirini tamamen Avrupa menşeili yedek parçayla veya Avrupa standartlarına uygun kendi ürettiğimiz yedek parçalarla otomatik makinelerde tamiri gerçekleştikten sonra test cihazlarında sızdırmazlık ve balans kontrolünü yaparak kaliteli ve garantili olarak müşterilerimize teslim etmekteyiz.

 

Uzman Forklift olarak; aylık, yıllık ve uzun süreli forklift kiralamalarınızda tek veya filo forklift kiralama olarak, elektrikli, LPG’li ve Dizel Forklift kiralamalarda daima işinize en uygun forklifti tespit edip en ekonomik çözümler sunmaktayız. Her geçen gün forklift filosuna yenilerini ekleyen firmamız tüm ihtiyaçların tek ve güvenilir adresi olma yolunda ilerlemektedir. Bu bağlamda ENKA Holdingle yaptığımız iş birliği neticesinde firmaların istif makinası taleplerin tamamını karşılamak üzere geniş bir ürün yelpazesi sunmaktayız. Ürün satış veya kiralama sıklığına bakmaksızın tüm forklift modelleri ve depo içinde kullanılan tüm istifleme araçlarını daima stoklu bulunduruyoruz.  Özellikle filo kiralamalarda büyük kurumsal firmaların A dan Z’ye tüm ihtiyaçlarını hızlı ve ekonomik seçeneklerle çözüme ulaştırıyoruz. TCM ve TAILIFT  forkliftlerde 1,5 Ton dan 10,0 Ton’a kadar dizel forkliftler, Akülü forkliftlerde 1,5 ton’dan 3,5 Ton’a kadar TCM ve TAILIFT markası forkliftler, akülü transpalet, akülü istif makinası, reachtruck gibi depo içi ekipmanlarda TCM markalarında her kapasiteye uygun, istenilen asansör yüksekliği seçenekleri sunmaktayız. Tüm bunların yanında Uzak Doğu seçeneği olması açısından CTPOWER Forklift markasından 3,0 – 3,5 ve 5,0 tonlarda forkliftler bulundurmaktayız.
Ayrıca "Lityum Dönüşümüne Hazır mısınız?" slogonıyla başlattığımız kampanyada, Tesisinizdeki tüm ikinciel forkliftleri alıyoruz yerine ekonomik ve çevreci forklift olan İMOW marka forkliftlerle satış veya uzun süreli kiralama olarak dönüşümü sağlıyoruz. Dizel forkliftlerine harcadığınız aylık yakıt ve bakım tutarı ister kiranızı ödesin, isterseniz Forklift satınalma taksitinizi ödesin. Ayrıca klasik traksiyonel akülerdeki gibi, 8 sat kesintisiz şarj ve elektronik cihazlar, yağışlı, tozlu ortamda çalışmaz tezini yerle bir edelim. Her koşulda çalışması ve 1-2 saat kısa şarj edilmesiyle işinize fark katacak bir üründür.  
   Sıfır Forkllift satışlarında; TCM, İMOW TAİLİFT, CTPOWER markasının Ana Yetkili Servis ve Satış Bayisi olan firmamız, ikinciel forkliftlerde her marka forklifti titiz çalışmalarla bakım ve tamirini yaptıktan sonra Uzman Forklift güvencesiyle satışa sunmaktadır. Güncel 2. El Forklift satış bilgilerini gerek sabit hatlarımızı arayarak satış temsilcilerimizden gerekse sahibinden.com internet adresindeki mağaza sayfamızdan veya web sitemizdeki "İKİNCİEL FORKLİFT" sayfasından ulaşabilirsiniz.

 

Uzman Forklift Ailesi

 Faliyet Alanlarımız:

 • Forklift Kiralama
 • Sıfır Ve İkinciel Forklift Satış
 • 2. El Forklift Alım
 • Forklift Tamir-Bakım Ve Servisi
 • TCM Forklift yetkili serivisi
 • TAILIFT Forklift yetkili servisi
 • CTPOWER Forklift yetkili servisi
 • XILIN Forklift yetkili servisi
 • Yedek Parça, TCM Forklift orijinal yedek parça
 • Özel Yedek Parça İmalatı
 • Forklift Ataçman Satış Ve Özel Ataçman İmalatı
 • Forklift Lastiği Satış – Trelleborg Dolgu Lastikleri Ana Bayii
 • Forklift Çatalı ve Çatal Uzatma
 • Forklift motor revizyonları
 • Forklift Şanzuman Tamiri
 • Forklift Tork Konverter Tamiri
 • Forklift dingil tamiri ve imalatı
 • Asansör Uzatma, Kısaltma ve Dönüşümleri
 • LPG yakıt sistemli forklifti Dizel yakıta Çevirme (dönüştürme)