whatsapp whatsapp whatsapp whatsapp

Forklift Ve Depo Ekipmanları Kiralama Formu İçin Linki Tıklayınız...

DETAYLAR

Manuel Transpaletlerde Şok Kampanya

DETAYLAR

FİRMAMIZIN EN GÜNCEL
ÜRÜNLERİ
EPL185
EPL185
EPL185
iMOW EPL185 Lityum-ion Akülü ...
ÜRÜNÜ İNCELE
CPD 50F8
CPD 50F8
CPD 50F8
  EP CPD50F8 Lityum-ion Akülü ...
ÜRÜNÜ İNCELE
iMOW ICE 301
iMOW ICE 301
iMOW ICE 301
  İMOW ICE301 Dizel Şasesinde Lityum-ion ...
ÜRÜNÜ İNCELE
iMOW ICE 251
iMOW ICE 251
iMOW ICE 251
  İMOW ICE251 Dizel Şasesinde Lityum-ion ...
ÜRÜNÜ İNCELE
Transpalet - 2.5 Ton Manuel Transpaletler
Transpalet - 2.5 Ton Manuel Transpaletler
Transpalet - 2.5 Ton Manuel Transpaletler
Uzman 2.5 Ton Döküm Pompa Manuel ...
275 USD +KDV
ÜRÜNÜ İNCELE
LASTİK
LASTİK
LASTİK
Her Marka Forklift İçin, Bütün ...
ÜRÜNÜ İNCELE

FORKLİFT KİRALAMA

Forklift ihtiyaçlarında en çok tercih edilen yollardan birisi, forklift kiralama olmaktadır. Forklift kiralama, işletmelere pek çok açıdan avantaj sağlar. Özellikle uzun soluklu forklift ihtiyacı olmayanlar için en ideal çözüm, kiralamaktır. Forklift kiralama alanında uzun yıllardır profesyonel çözüm üreten firmamız daima kaliteyi uyguna mal etmektedir. Bunun için çok farklı seçenekler sunmakta, farklı markaları bünyesinde bulundurmaktadır. Farklı kapasitelerde, tonajlarda, standart tonaj ya da standart dışı tonajlarda forklift çeşitlerimiz bulunmaktadır. Bu da siz değerli müşterilerimizin bütün ihtiyaçlarına çözüm üretebilmemizi sağlamaktadır.

Forklift kiralamalarımız günlük, haftalık, aylık, yıllık ve uzun süreli forklift kiralama seçenekleriyle mevcuttur. Uzun süreli kiralamalarımız 1 yıldan 5 yıla ve daha fazlasına kadar yapılabilen kiralamaları esas almaktadır. Dolayısıyla ihtiyacınız olan sürede akülü, dizel ya da LPG’li forkliftlerimiz arasında işinize en uygun olanı seçebilirsiniz.

FORKLİFT NEDİR, NE İŞE YARAR?

Forklift belli sektörlerde her geçen gün daha fazla tercih edilen iş makinalarından biridir. Fakat çoğu kişi öncelikle forklift nedir ne işe yarar sorularının cevaplarını merak ediyorlar. Bu bakımdan öncelikle forklift, çatallı istifleyici manasına gelir. İş hayatında insanların taşıyamayacağı yükleri taşımak amacıyla geliştirilmiştir. Yüklerin kaldırılmasını, taşınmasını ve istiflenmesini sağlayan bu makinalar, taşıma kapasitelerine göre değişiklik gösterir. Bu kapsamda 0.5 ila 40 ton arasında kapasiteleri değişir.

Forklift ilk olarak 1800’lü yıllarda kullanılmaya başlanmıştır. Fakat bugünkü makinalar ile ilk makinalar arasında elbette büyük fark vardır. Özellikle 1. Dünya Savaşında bugünkü hallerine en yakın hale gelmişlerdir. Sadece zincir yardımıyla çalışan bu makinalar, yükleri santim santim taşımakta ve ihtiyaçları çok zor karşılıyordu. Fakat zamanlar geliştirildi. İlk sürücülü forklift 1917 yılında üretildiler. 1923 yılına gelindiğinde ilk asansörlü forkliftler üretildi. 1936 yılında ise tekerlekli forkliftlerin piyasaya sürülmesiyle birlikte daha kaliteli ve daha konforlu bir dönüşüm sağlanmış oldu. 1950 yılımda manevra kabiliyeti de eklenerek çok daha kullanışlı makinalar haline geldiler.

Teknoloji geliştikçe forkliftlere de yansıdı. Sürekli kendini yenileyen forklift teknolojisiyle 2000’li yıllarda yakıt hücresi eklendi. Bu sayede yakıt sorunu olmayan, çok daha pratik hareket edebilen, dayanıklı ve güçlü bir taşıma makinası haline gelmiş oldu. Yıllar içinde daima insanların temel ihtiyaçlarında yardımcı olmak amacıyla geliştirilen forkliftler, teknolojinin imkanlarıyla birlikte daima ilerleyişini sürdürmektedir. Bugün hala ar-ge çalışmaları devam etmekte, markalar bir taraftan rakipleriyle diğer taraftan kendileriyle yarışmayı sürdürmektedir. Firmamız da en iyi forkliftlerin türeticilerle buluşmasına yardımcı olmaktadır.

KİRALIK FORKLİFT

Forklift işletmeler için günümüzde adeta can simidi hüviyetindedir. Özellikle ağır malzemelerin indirilip bindirilmesi ve sevkiyatı konusunda büyük önem taşır. Yine kamyonların yüklemelerini yapmakta, boşaltılmalarında da olağanüstü kolaylık sunar. Forkliftlerin kullanım alanlarına baktığımızda çok geniş bir seçenek görüyoruz. Daha çok sanayi alanında depolama, stoklama amacıyla kullanılırlar. Ağır malzemeleri taşımak, yüklemek ve boşaltmakta çok yararlıdır. Bu yüzden şantiyelerde, limanlarda, depolarda yol çalışmalarının yapıldığı yerlerde bu makinaların fazlaca kullanıldığını görüyoruz. Trafiğe çıkışı yasak olan bu makinalar, toprak zeminde çok verimli olmazlar. 10 km hızın üzerine çıkmazlar. Kullanım açısından oldukça kolay olan araçlar, forklift operatörleri tarafından kontrol edilirler.

Forklift ihtiyacı her zaman olabileceği gibi zaman zaman da olabilir. Bir tır boşaltılacağında, yükleneceğinde, belli bir ürün depolanacağında ihtiyaç olabilir. Bu yüzden de kiralık forklift kullanımı oldukça yaygındır. Firma olarak uzun yıllardır forklift kiralama hizmeti veriyor, ihtiyaç sahiplerinin ihtiyaçlarına en hızlı ve en güvenli çözümleri sunuyoruz. Forklift kiralama hizmetlerimiz bir günlük forklift kiralamadan başlayarak 1 yıla kadar uzayabilmektedir.

FORKLİFT FİYATLARI

Forklift ihtiyacı olanların en çok merak ettiği konulardan birisi forklift fiyatları olmaktadır. Bu konuda sabit bir fiyat yoktur. Bazı etkenler forklift fiyatları konusunda çeşitliliğe neden olmaktadır. Öncelikle forklift satın alma ve kiralama fiyatları farklıdır. Forklift fiyatları markaya, kapasiteye, çalışma sistemine göre değişmektedir. Yine ikinci el ve sıfır forklift satış fiyatları da farklı olmakta, ikinci el fiyatları elbette daha uygun olmaktadır.

Dizel/LPG forklift gibi farklı türlere göre fiyatlar değişmektedir. Forklift kiralama fiyatları ise yine forklift türüne, kapasitesine ve kiralama süresine göre değişmektedir. Kiralama süresi uzadıkça günlük kiralamalara nazaran daha ekonomik olmaktadır. Firmamız daima en kaliteli hizmeti en uygun fiyatla sunmakta, bütçe dostu çözümler geliştirmektedir.

ELEKTRİKLİ TRANSPALET

Elektrikli transpalet çeşitleri palet istifleyici, palet kaldırıcı ya da palet krikosu olarak adlandırılabilir. Bu makinalar paletleri güvenli şekilde kaldırıp taşımak için kullanılırlar. Boş paletleri toplamak, depolamak, istiflemek ya da palet istifinden çıkarmak, malların paletler üzerine yükleneceği tesislere, depola alanlarına taşımak için tercih edilir. Forkliftin boyutuna göre paletleri yüklendikten sonra hafifçe almak ve hareket ettirmek için kullanılabilir. Bu sayede bütün paletleri bir alanda başka alana taşımak kolaylaşır.

Elektrikli transpaletlerin tasarımları değişmektedir. Fakat çoğu bir tür hidrolik sistem kullanımıyla çalıştırılır. Bir çatal bıçak seti ve paletleri kolaylıkla hareket ettirmeyi mümkün kılan bir tekerlek setine sahiptirler. Herhangi bir büyüklükteki elektrikli transpalet tipik olarak bir akü paketi kullanılarak çalıştırılmaktadır. Tasarımların çoğunda yeniden şarj edilmeden önce forkliftin birkaç saat çalışmasına imkân vermektedirler. Fosil yakıtlara olan bağlılığı azaltmak adına son derece avantajlı olan elektrikli transpaletler diğer transpalet türlerine nazaran çok daha sessiz çalışırlar. Bu da kapalı alanlarda daha rahat çalışabilme imkânı verir. Firmamız elektrikli transpalet ihtiyacı olanlar için her türlü profesyonel çözüm geliştirmektedir.

SATILIK FORKLİFT

Forklift ihtiyacı olan işletmelerin karşısında iki seçenekten birisi de forklift satın almaktır. Özellikle çok yoğun forklift kullanacak olanlar, iş süreci uzun olanlar ve uzun yıllar kendisine forklift ihtiyacının devam edeceğini düşünenler için satın almak daha avantajlı olabilir. Uzman forklift olarak geniş hizmet seçeneğimiz içinde satılık forklift hizmetini de dahil ediyoruz. Akülü, dizel ya da LPG’li forkliftlerimiz arasından ihtiyacınıza en uygun olanı tercih edebilirsiniz.

ELEKTRİKLİ (ELEKTRİK) FORKLİFT

Elektrikli forkliftmüşterilerimiz tarafından en çok tercih edilenlerden biridir. Bu tür forkliftler bir akü yardımcıya çalışır ve aküden elektrik alırlar. TCM, XILIN, TAILIFT markalarının farklı tonaj kapasitelerindeki elektrikli forklift çeşitleri stoklarımızda mevcuttur. Dilediğiniz markanın, dilediğiniz modelini tercih edebilirsiniz. Ne yoğunlukta ve ne tür bir taşımada kullanacağınıza göre ihtiyacınız için en doğru çözümün ne olduğuna dair bizler de destekçiniz olabilirsiz. Daha sonra da tercih ettiğiniz forklifti en uygun fiyatlarla kullanımınıza sunabiliriz.

SAHİBİNDEN FORKLİFT

Forklift ihtiyacı olanlar için sıfır ürün almak yerine ikinci el almak daha avantajlı olabilir. Diğer taraftan işletmelerin bütçeleri de sıfır forklifte elverişli olmayabilir. Firma olarak bunu bildiğimiz için farklı alternatifler sunuyoruz. Bu yüzden sahibinden forklift ihtiyaçlarınız için de rahatlıkla firmamızla iletişime geçebilirsiniz. Akülü, LPG’li ya da dizel yakıt seçeneklerinden birisini tercih edebilirsiniz. İkinci el forkliftlerimizin tamamının bakımları yapılmış, herhangi bir arızası bulunmayarak tarafınıza teslim edilmektedir.

İSTİFLEME MAKİNELERİ

İstifleme makineleri olarak çok farklı seçenekler sunuyoruz. 1.25 ton, 2 ton, 1.6 ton gibi birbirinden farklı taşıma kapasitesine sahip ürünlerimiz sayesinde yüklerinizi, eşyalarınızı çok daha rahat, çok daha hızlı istifleyebilirsiniz. Yükseklere istifleme yaparak alandan tasarruf edebilirsiniz.

İKİNCİ EL FORKLİFT

İkinci el forklift çeşitlerimiz oldukça geniş bir yelpazededir. Gerek marka olarak gerekse tonaj olarak çok geniş bir ikinci el forklift ürün seçeneği sunuyoruz. Aynı zamanda yakıt bakımından da farklı forkliftlerimiz bulunmaktadır. İkinci el forkliftlerimizin tamamının gerekli kontrolleri servisimizce yapılmış olup herhangi bir sorunu yoktur.

AKÜLÜ TRANSPALET

Akülü transpalet seçeneklerimiz gücünü aküden almakta ve bu sayede çok sessiz ve çok verimli çalışmaktadır. Kapalı alanlarda dahi oldukça avantajlı olmaktadır. Her ürünümüz gibi akülü transpaletlerimizde de uzun ömürlü, verimli ve ekonomik çözümler sunuyoruz.